Përshkrim

Ju kontrolloni spërkatjen vetëm të asaj që dëshironi të ujitet

Përshtatet me çdo formë ose model që mund të imagjinoni, është i shpejtë, i lehtë dhe argëtues për t’u përdorur

E përkryer për shtretër lulesh, lëndina, oborre, oborre, kopshte me perime dhe barishte

Ngjitet në një zorrë standarde kopshti

Kunji i përfshirë në tokë, ose montojeni në një gardh, bllok druri ose varëse

Çdo tub fleksibël ka një grykë me 3 vrima të veçanta

Çdo vrimë është e kënduar nga jashtë në 5 gradë në mënyrë që kur 3 rrjedhat shpërthehen dhe bien 20 meter larg, uji mbulon një zonë me diametër afërsisht 6 këmbë (rreth 28 meter katrorë për tub, përafërsisht 336 meter katrore për kokë petë)

Çdo kokërr petë rrjedh afërsisht 840 l/h ose 14 l/min

Çdo kokë koke është testuar me presion në 125 barMateriali: ABS (Akrilonitril Butadien Stiren) + PVC (Klorur Polivinil)

Madhësia: Përafërsisht. 90x100mm/ 3.54×3.94″

E përkryer për shtretërit e luleve, lëndinat, oborret, kopshtet me perime dhe barishte

Çdo tub fleksibël ka një grykë me 3 vrima të veçanta

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Vaditës Kopështi 360”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products