Përshkrim

CAROTINA BABY WAGON

Nje set lodrash i perbere me materiale mjaft cilesore si plastika e cilesise se larte dhe kartoni i forte.
Perbehet nga nja vagon i cili mund te terhiqet lehtesisht dhe nga karta formuese te ndryshme me figura te kafsheve.
Kjo loje jo vetem do i argetoje femijet por edhe do te zhvilloje logjiken e tyre.
Produkt i cilesise se larte!
Made in Italy!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Vagoni dhe kartat formuese “CAROTINA BABY WAGON””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products