Vagoni dhe kartat formuese “CAROTINA BABY WAGON”

2,790 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: LIS67879

CAROTINA BABY WAGON

Nje set lodrash i perbere me materiale mjaft cilesore si plastika e cilesise se larte dhe kartoni i forte.
Perbehet nga nja vagon i cili mund te terhiqet lehtesisht dhe nga karta formuese te ndryshme me figura te kafsheve.
Kjo loje jo vetem do i argetoje femijet por edhe do te zhvilloje logjiken e tyre.
Produkt i cilesise se larte!
Made in Italy!

Be the first to review “Vagoni dhe kartat formuese “CAROTINA BABY WAGON””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.07 4.07 rating from 14 reviews

Menuja kryesore

Vagoni dhe kartat formuese "CAROTINA BABY WAGON"

2,790 L

Add to Cart