Valixhe Veglash Riparimi SRUNV 187 cope

16,900 L27,000 L (-37%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Sasia mjeteve: 187 cope mjete pune te ndryshme

Materjali mjeteve: Chrome Vanadium

Materjali i valixhes: Alumin i perforcuar

 

 

Kodi: K86-259 Category:

Kompleti i veglave SRUNV eshte i perbere nga  187 copë mjete pune te cilat duhet ti keni ne shtepi.

I përbërë nga një sërë mjetesh për riparime në shtëpi,zyre,etj, ky grup mjetesh nuk është vetëm praktik kur përdoret, por edhe kur ruhet përsëri.

Lehtë për tu ruajtur dhe transportuar kudo.

Mjetet janë bërë nga metali i fortë Chrome Vanadium dhe rezistent ndaj korrozionit me dorez  komforte jo rrëshqitëse.

Veglat ruhen me kujdes në një kuti të fortë alumini me dorezë teleskopike që i mban të sigurta, të pastra, të organizuara dhe të lehta për t’u gjetur.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Valixhe Veglash Riparimi SRUNV 187 cope”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Valixhe Veglash Riparimi SRUNV 187 cope

16,900 L27,000 L (-37%)

Shto në Kasë