Përshkrim

Kompleti i veglave SRUNV eshte i perbere nga  187 copë mjete pune te cilat duhet ti keni ne shtepi.

I përbërë nga një sërë mjetesh për riparime në shtëpi,zyre,etj, ky grup mjetesh nuk është vetëm praktik kur përdoret, por edhe kur ruhet përsëri.

Lehtë për tu ruajtur dhe transportuar kudo.

Mjetet janë bërë nga metali i fortë Chrome Vanadium dhe rezistent ndaj korrozionit me dorez  komforte jo rrëshqitëse.

Veglat ruhen me kujdes në një kuti të fortë alumini me dorezë teleskopike që i mban të sigurta, të pastra, të organizuara dhe të lehta për t’u gjetur.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Valixhe Veglash Riparimi SRUNV 187 cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products