Përshkrim

VARËSE RROBASH PER DYQAN APO SHTEPI
Varese rrobash metalike dhe kepucesh eshte e pershtateshme per mbajtjen e kostumeve, kemishave te cilat kerkojne gjatesi dhe hapesire per te qendruar ne rregull. Mbajtese kepucesh me nje strukture te qendrueshme, e perbere nga metali me cilesi te larte, eshte e perforcuar dhe me rezistente ndaj ndryshkut.

Cilesia e mire e materialit qe e perben kete varese rrobash metalike i ofron siguri ndaj deformimeve apo thyerjes. Ju mund ta poziciononi ate ne hyrje ne dhomen tuaj te gjumit ose ne korridor kudo qe ju e shihni te pershtatshme.
Varese e cila nuk merr hapesire por krijon me teper per ju.
Mund te jete e pershtatshme per te gjithe. Për të montuar është shumë e thjeshtë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Varese metalike per rrobat & kepucet – Strong Hold Hanger”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products