Përshkrim

Varese rrobash per perdorim te brendshem dhe te jashtem .

Shfrytezim maksimal i hapsires.

Zgjidhja e duhur per te gjitha veshjet sidomos per te brenshmet ,corapet dhe peshqiret .

Strukture e qendrueshme metalike ,mund te paloset gjate kohes qe nuk eshte ne perdorim.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Varese Portative Per Tharjen E Rrobave”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products