Varese rrobash “HAIWANG”

2,390 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k86-187

Varese per tharjen e rrobave.

Ideale per vendet me pak hapesire, mund te mblidhet nderkohe qe nuk ka rroba te hapura ne te.

Mjafton nje hapesire ku te pozicionohet fale dy dorezave mbeshtetese qe ka.

Montohet lehtesisht ne dhoma tharjeje, ne ballkon apo ne banjo.

Material rezistente dhe cilesore.

5 ndarje per rrobat, me nje gjatesi prej 90 cm.

 

 

 

Be the first to review “Varese rrobash “HAIWANG””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu