10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Vasketë bashkë me kullojse dhe prerëse plastike

1,490 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K203-34

Tas kullojse dhe tabakaja prerese
Të gjitha në 1 të vetme
Ngjyra e bardhë
Materiali plastikë
Be the first to review “Vasketë bashkë me kullojse dhe prerëse plastike”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Tas kullojse dhe tabakaja prerese

Vasketë bashkë me kullojse dhe prerëse plastike

1,490 L