Përshkrim

Për ju që kërkoni freskinë pranë natyrales përdorni këtë kategori ventilatorësh .

Janë shumë estetikë dhe lehtësisht të montueshëm.

Pastrohen lehtësisht.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ventilator Elektra 18″”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products