Ventilator Elektra 18″

2,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K72-150

Për ju që kërkoni freskinë pranë natyrales përdorni këtë kategori ventilatorësh .

Janë shumë estetikë dhe lehtësisht të montueshëm.

Pastrohen lehtësisht.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Ventilator Elektra 18″”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu