Përshkrim

Ventilator dyshemeje me helikë me tre tehe, i rregullueshëm në lartësi me diametër 40 cm, i pajisur me 3 tehe që ju lejojnë të ftohni edhe hapësira të mëdha.

E pajisur me tre nivele shpejtësie, koka mund të lëkundet nga e majta në të djathtë dhe është e përkulshme nga lart poshtë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Ventilator/Freskuese 845 Ariete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products