Përshkrim

Ariete Freshair është freskusja ideale e tavolinës për ajrosjen e dhomave të shtëpisë gjatë stinës së verës
3 SHPEJTËSI: zgjidhni midis 3 shpejtësive të ndryshme të ventilimit që mund të vendosen lehtësisht nga baza e ventilatorit
PJERESI dhe LËKUNDJE: mundësia e rregullimit të pjerrësisë vertikale dhe lëkundjes horizontale të ventilatorit për të drejtuar më mirë rrymën e ajrit
I SIGURT DHE I QËNDRUESHËM: grila metalike shmang aksesin e drejtpërdrejtë në helika; baza ovale garanton qëndrueshmëri maksimale në sipërfaqen mbështetëse
MBRONI VETEN TUAJ NGA NXEHTESIA! në tavolinë në kuzhinë, në tavolinë e zyrës, në komodinën e dhomës së gjumit, ventilatori Freshair është aleati ideal për të rifreskuar verën tuaj

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ventilator/Freskuese Tavoline Ariete 847 Fresh Air”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products