Përshkrim

Per nje gjume te ngrohte dhe te qete te kafshes suaj shtepiake gjate periudhes se dimrit ne ju sjellim kete veshje me push te bute dhe mjaft te ngrohte.

Ju do te siguroni qe macja ose qeni juaj do te qendroje ngrohte dhe do i bej  balle ftohtit te acarte.

Masa: 50

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Veshje dimerore gjumi per kafshet shtepiake”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products