Description

Mi Cordless  kaçavidë moderne  me kapacitet të lartë baterie prej 2000 mAh.

Ky produkt ka fituar cmimin <iF DESIGN AWARD > në <iF Industrial German Design Award> si produkti me dizenjon me te mire.

Kacavide me bateri e cila karakterizohet nga nje dizajn minimalist elegant.

Eshte e pershtatshme si per perdorim profesional ashtu edhe per shtepi.

Mund të përdoret gjerësisht në shumicën e pajisjeve elektrike shtëpiake.

Lehtë për t’u përdorur, e qëndrueshme dhe e lëvizshme.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Vidator Origjinal Xiaomi Mijia”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV 4.73 (11 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products