Përshkrim

Mi Cordless  kaçavidë moderne  me kapacitet të lartë baterie prej 2000 mAh.

Ky produkt ka fituar cmimin <iF DESIGN AWARD > në <iF Industrial German Design Award> si produkti me dizenjon me te mire.

Kacavide me bateri e cila karakterizohet nga nje dizajn minimalist elegant.

Eshte e pershtatshme si per perdorim profesional ashtu edhe per shtepi.

Mund të përdoret gjerësisht në shumicën e pajisjeve elektrike shtëpiake.

Lehtë për t’u përdorur, e qëndrueshme dhe e lëvizshme.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Vidator Origjinal Xiaomi Mijia”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products