Vrases Insektesh Zapp Light 2 Cope

1,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:KK-175

Mbroni familjen tuaj nga mushkonjat dhe insekte te ndryshme që mbajnë viruset

Thjesht vendoseni ne vend te llampes edhe ndriconi por edhe zhdukni insektet.

Llampa me e mire ZappLight vret mushkonjat dhe insektet tjera fluturuese pa kimikate toksike.

Drita blu e integruar UV tërheq insektet në rrjetin metalik dhe i vret ata në kontakt.

Llambë LED 60W.

Tani perfitoni 2 Cope per vetem 1,990 leke

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Vrases Insektesh Zapp Light 2 Cope”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Vrases Insektesh Zapp Light 2 Cope