Përshkrim

Mbroni familjen tuaj nga mushkonjat dhe insekte te ndryshme që mbajnë viruset

Thjesht vendoseni ne vend te llampes edhe ndriconi por edhe zhdukni insektet.

Llampa me e mire ZappLight vret mushkonjat dhe insektet tjera fluturuese pa kimikate toksike.

Drita blu e integruar UV tërheq insektet në rrjetin metalik dhe i vret ata në kontakt.

Llambë LED 60W.

Tani perfitoni 2 Cope per vetem 1,990 leke

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Vrases Insektesh Zapp Light 2 Cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products