Përshkrim

Pergatitesi me i ri per Waffle nga Ariete nuk duhet kurrsesi t’i mungoje kuzhines tuaj. Pllakat e saj elektrike realizojne ne menyre te perkryer pergatitjen e Waffle ne shtepi. E lehte per t’u perdorur dhe pastruar.

Fuqia : 750W Dimensionet : 24.5 X 9 X 22 cm Pesha : 1.2 Kg

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Waffle Maker Ariete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products