Waffle Maker Ariete

3,290 L

Sold By: Serxhio

In stock

Pergatitesi me i ri per Waffle nga Ariete nuk duhet kurrsesi t’i mungoje kuzhines tuaj. Pllakat e saj elektrike realizojne ne menyre te perkryer pergatitjen e Waffle ne shtepi. E lehte per t’u perdorur dhe pastruar.

Fuqia : 750W Dimensionet : 24.5 X 9 X 22 cm Pesha : 1.2 Kg

Be the first to review “Waffle Maker Ariete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore