WebCamera

4,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K28-61

Categories: ,

Kamera full hd 1080P .

Ka të integruar mikrofonin HD me diapazon deri në 10 metër si dhe me teknologji dixhitale të anulimit të zhurmës.

Ideale për ta përdorur për Konferencat online, mësimin online apo gjatë kohës që përdorni vidiocall me tëafërmit tuaj.

Rrotullohet 360grad në drejtimet majtas djathtas si dhe 30 gradë lart ose poshtë.

Suporton  Windows XP / win2003 / win7 / win8 /10/ Vista 32bit Macbook OS si dhe teknologjitë më të fundit.

Instalimi shumë i thjeshtë – Plug & Play USB.

Be the first to review “WebCamera”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu