Përshkrim

Kamera full hd 1080P .

Ka të integruar mikrofonin HD me diapazon deri në 10 metër si dhe me teknologji dixhitale të anulimit të zhurmës.

Ideale për ta përdorur për Konferencat online, mësimin online apo gjatë kohës që përdorni vidiocall me tëafërmit tuaj.

Rrotullohet 360grad në drejtimet majtas djathtas si dhe 30 gradë lart ose poshtë.

Suporton  Windows XP / win2003 / win7 / win8 /10/ Vista 32bit Macbook OS si dhe teknologjitë më të fundit.

Instalimi shumë i thjeshtë – Plug & Play USB.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “WebCamera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products