Përshkrim

Leva eshte universale dhe funksionon me lidhjen me bluetooth. Pjesa inovative qendron ne faktin se bluetooth krijon lidhjen me wireless per smartphonet Android apo dhe per tableta.
Kjo pajisje e re duket shume familjare dhe mban shume bateri duke ju dhene liri ne lojen tuaj pa u kufizuar me baterine.
Eshte teper e lehte per tu karikuar dhe mban deri ne 5-8 ore bateri.
Bluetooth 3.0, Transmetimi wireless operon deri ne 10 meter.

🔴Modeli: X3
🔴Versioni Bluetooth: V3.0
🔴Punon me: Smartphone,Tablet
🔴kapaciteti baterise: 500mAh
🔴Koha e karikimit: 2 ore
🔴Koha e perdorimit: 5-8 ore
🔴Pakoja permban: X3 Bluetooth Gamepad, USB, Manual.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Leva X3 me Wireless”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products