Përshkrim

Xhezve elektrikeqe mund ta perdorni per te bere kafe turke ose te bere qumeshtin kremoz.

Tensioni: 220 V ~ 240 V

Fuqia: 800 W

Me pjese elektrike te levizshme.

Hidhni qumeshtin ne xhezve dhe ne pak sekonda ai do te behet kremoz

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Xhezve elektrike Brandin BA2341”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products