Përshkrim

Xhup me push dhe shume i ngrohte per qenin tuaj.

Ky eshte xhupi i duhur nese deshironi ta merni me vete qenin dhe mos preokupoheni nese do te ftohet.

Xhupi do ju sherbeje per udhetime te gjata.

Masa: 40 dhe 50

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Xhup per kafshe shtepiake”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products