Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

54,990 L63,990 L (-14%)

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

  • Shpejtësia Max: 25 km / orë
  • Jetëgjatësia e baterisë deri në 45 km
  • Frenimi: E-ABS dhe freni disk
  • Fuqia: 600W
  • Pesha: 14.2 kg
  • Lloji i baterisë: Bateri jon litium
Kodi: k13-511 Kategoritë: , Etiketa: ,

Ndërtuar në një formulë bestselling

Xiaomi Pro 2 është ndërtuar në skeletin e paraardhësit të tij: Xiaomi Pro 2 është një nga skuterët elektronikë më të shitur të të gjitha kohërave. E-skuteri më i fuqishëm Xiaomi, ai mburret me një motor të vlerësuar me fuqi 600W, me  shpejtesi maksimale  deri në 45 km *, goma të mbushura me ajër dhe një ndërtim kompakt, të palosshëm me peshe  14.2 kg

Kënd Shikimi 360 gradë

Me drita të përmirësuara LED dhe pasqyrues para, anësorë dhe të pasmë, Xiaomi Pro 2 plotëson standardet më të fundit evropiane të sigurisë. Kjo e bën udhëtimin tuaj të përditshëm më të sigurt, duke ju mundësuar që të shihni më tej në errësirë ​​dhe të shihen nga të tjerët.

Sistemi i rikuperimit të energjisë

Ashtu si të gjithë e-skuterët Xiaomi, Pro 2 vjen me një sistem të rikuperimit të energjisë të integruar në motorin e rrotave të përparme. Tërhiqni frenat dhe frena elektronike kthen një pjesë të energjisë përsëri në energjinë e baterisë, duke zgjatur diapazonin tuaj të mbetur.

Evitoni shpimet duke mbajtur presionin e gomave

Fryrja e duhur e gomave është faktori më i rëndësishëm për të shmangur shpimet.  Ju duhet të kontrolloni presionin e gomave një herë në javë për një cilësi më të mirë, komoditet , dhe për të siguruar një jetë më të gjatë të gomave.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

54,990 L63,990 L (-14%)

Shto në Kasë