Përshkrim

Ndërtuar në një formulë bestselling

Xiaomi Pro 2 është ndërtuar në skeletin e paraardhësit të tij: Xiaomi Pro 2 është një nga skuterët elektronikë më të shitur të të gjitha kohërave. E-skuteri më i fuqishëm Xiaomi, ai mburret me një motor të vlerësuar me fuqi 600W, me  shpejtesi maksimale  deri në 45 km *, goma të mbushura me ajër dhe një ndërtim kompakt, të palosshëm me peshe  14.2 kg

Kënd Shikimi 360 gradë

Me drita të përmirësuara LED dhe pasqyrues para, anësorë dhe të pasmë, Xiaomi Pro 2 plotëson standardet më të fundit evropiane të sigurisë. Kjo e bën udhëtimin tuaj të përditshëm më të sigurt, duke ju mundësuar që të shihni më tej në errësirë ​​dhe të shihen nga të tjerët.

Sistemi i rikuperimit të energjisë

Ashtu si të gjithë e-skuterët Xiaomi, Pro 2 vjen me një sistem të rikuperimit të energjisë të integruar në motorin e rrotave të përparme. Tërhiqni frenat dhe frena elektronike kthen një pjesë të energjisë përsëri në energjinë e baterisë, duke zgjatur diapazonin tuaj të mbetur.

Evitoni shpimet duke mbajtur presionin e gomave

Fryrja e duhur e gomave është faktori më i rëndësishëm për të shmangur shpimet.  Ju duhet të kontrolloni presionin e gomave një herë në javë për një cilësi më të mirë, komoditet , dhe për të siguruar një jetë më të gjatë të gomave.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products