Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro +

44,990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

9 in stock

Materiali: ABS, Metal
Lloji i motorit: Motor japonez pa furça NIDEC
Vëllimi i enës së pluhurit: 550 ml
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 250 ml
Fuqia: 40 W
Fuqia e thithjes: 3000 Pa
Numri i thithjeve: 4 nivele thithjeje
Kapërcimi i pengesave: lartësi prej 2 cm
Kapaciteti i baterisë: 5200 mAh
Koha e funksionimit: 180 min (rreth 250 m²)
Zhurma: 72 dB (A)
Pesha: 3.7 kg
Përmasat: 35,3 × 35 × 8,2 cm

Një aksesor i dobishëm shtëpiak për të gjithë ata që nuk duan të humbasin më kohën e tyre me fshesë korrenti. E shkëlqyeshme për sipërfaqe të forta – pllaka, dysheme lundruese. Fshesë me korrent robotik i cili pastron dyshemenë tuaj praktikisht në mënyrë perfekte dhe nuk duhet të shqetësoheni më për asgjë. Mund ta kontrolloni me Mi Home dhe thjesht ta programoni paraprakisht që të funksionojë kur nuk jeni në shtëpi.Pastrimi zgjat deri në 3 orë dhe gjatë kësaj kohe mund të kujdeset për deri në 250 m2 hapësirë! Pastrimi juaj do të jetë maksimalisht efektiv me përpjekje minimale nga ana juaj.

Përfitimet e Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro +
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro + funksionon në bazë të një motori japonez NIDEC me një fuqi thithëse prej 3000 Pa, i cili garanton performancën maksimale. Furça me qime të rrumbullakëta fryn pluhurin dhe papastërtitë nën njësinë e thithjes së fshesës me korrent dhe kështu mbulon sasinë maksimale të hapësirës së pastruar.

Për më tepër, pajisja është e pajisur me teknologjinë S-cross 3D, e cila mund të identifikojë në mënyrë të përsosur çdo pengesë në rrugë, mund të masë sa larg janë ato nga fshesa me korrent dhe më pas të llogarisë hapësirën që do t’i nevojitet për të shmangur në mënyrë të sigurt këto pengesa. Kjo teknologji inovative ju sjell një përvojë krejtësisht të re pastrimi inteligjent.

Kamera e përparme ToF dhe sensori i ndjeshëm punojnë së bashku për të matur dhe llogaritur, dhe gjithashtu kontrollojnë që hapësira të jetë mjaft e gjerë për të kaluar instrumentin në mënyrë të sigurt. Përndryshe, ai mund të ndryshojë automatikisht rrugën e tij.

Depozita e ujit 250 ml e kontrolluar me zgjuarsi kontrollon në mënyrë intuitive sasinë e ujit të nevojshme për çdo nivel ndotjeje dhe pastrimin e përsosur pasues. Në këtë mënyrë, asnjë hartë e lagur nuk do të mbetet në dysheme dhe nuk do të dëmtohet pa nevojë nga lagështia e tepërt.

Për kë është Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro +?
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro + është projektuar për të gjitha familjet që preferojnë të kalojnë kohë aktive përveç pastrimit të dyshemeve të shtëpisë së tyre.

Çfarë do t’ju marrë Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro +?
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro + mund të trajtojë lehtësisht shiritat e tranzicionit midis dhomave individuale, sepse mund të kapërcejë pragjet deri në dy centimetra. Është vetëm 8.2 cm i lartë, ndaj arrin të kujdeset për hapësirat e vështira nën mobilie apo divane.

Kontrolli nëpërmjet aplikacionit celular Mi Home do t’i shtojë një dimension krejtësisht të ri pastrimit tuaj! Nuk është e nevojshme të jeni në shtëpi për të ndezur fshesën me korrent ose për të kontrolluar se si po vazhdon me planin e paracaktuar të pastrimit. Ju do të jeni në gjendje të kontrolloni fuqinë e thithjes direkt në celularin tuaj, të ecni rrugën që ka kaluar tashmë fshesa me korrent, të përcaktoni zonat e pastrimit dhe muret virtuale. Pra, nuk ka nevojë të trajtojmë asgjë tjetër.

Dhe çfarë thonë përdoruesit e tij?
“Fshesa me korrent Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro + për dysheme i përmbushi plotësisht pritshmëritë tona, ajo fshin dhe pastron me të vërtetë ne menyre të besueshme, mund ta ndez edhe kur nuk jam në shtëpi. Përdorimi i aplikacionit celular është mjaft intuitiv. Nuk kam pse të shqetësohem për karikimin e tij, sepse do të shkojë me makinë deri në stacionin e karikimit. Pastrimi është i shpejtë dhe i lehtë, nuk më vjen keq as për çmimet e larta të blerjes, sepse ky investim do të shpërblehet në formën e kohës së lirë për veten dhe familjen time.”

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro +”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro +