Përshkrim

CPU: Cortex-A35 me katër bërthama

GPU: Mali-G31 MP2

Rezolucioni: 4K

RAM: 2 GB

ROM: 8 GB

Sistemi operativ: Android™ TV11

Përmbajtja: Netflix, Amazon Prime Video dhe Youtube të parainstaluara

Lidhja me valë: Wi-Fi 2.4GHz/5GHz

Dekoder video: AV1, VP9, H.265, H.264, MPEG-2, MPEG-1

Formati i videos: MKV, MPG, MPEG, DAT: AVI, MOV, ISO, MP4, RM

Dekoder audio: DTS HD Dolby Atmos

Formati i audios: MP3, AAC RM FLAC

Imazhi i dekoderit: JPG BMP GIF, PNG

Portet: HDMI të pajtueshme 1 x Micro USB x 1

Në kuti: Xiaomi TV Stick 4K x 1, Telekomanda x 1, Përshtatës i energjisë x 1, Manuali i përdorimit x 1, Kabllo zgjatues i pajtueshëm HDMI x 1

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Xiaomi Mi TV Stick Android Box 11 4K”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products