Përshkrim

Zgare elektrike dhe me qymyr.

 

  • Lehtesisht e perdorshme.
  • Ideale per fundjavat tuaja me miqte dhe familjaret tuaj.
  • Mund te gatuani produkte te ndryshme mishi ne zgare.
  • Me strukture metalike inoxi ne ngjyre e zeze tek kembet dhe pjesa tjeter ne ngjyre gri

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Zgare elektrike dhe me qymyr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products