Përshkrim

Zgjedhja ideale per nje dreke ose darke te shendetshem.

Ruani shijen 100% natyrale te ushqimeve.
Gatuani shumllojshmeri ushqimesh fal ndarjeve qe ju ofron zgara.
Material cilesore dhe nuk ngjit ushqimin tuaj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Zgare elektrike Sonifer SF-8074”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products