Përshkrim

Zgare Pjekje FILCASALINGHI

Grill portative për furrë BBQ Gatuani bërxolla derri, mish qengji në skarë

Një nga momentet më të mira të familjes është kur mblidheni dhe filloni të gatuani specialitetin tuaj duke mbushur tryezën plot ër plot. Për ta arritur këtë në mënyrën më të përsosur, ku kënaqësia dhe argëtimi do të jenë të pranishme mes jush, duhet patjetër të keni një skarë për gatim.

Grilat janë shumë të përshtatshme për t’u vendosur në natyrë dhe për të përgatitur një shumëllojshmëri ushqimesh të shijshme me bollëk.

 

Zgare Pjekje FILCASALINGHI | BLI ONLINE | SHOPPING TV

Zgara e gatimit është një nga produktet e para që duhet ta blini patjetër këtë vit dhe pa u menduar dy herë. Me material inox cilësor dhe të përpunuar në maksimum, duke ju ofruar shërbim të sigurt. Çeliku është një material që ofron gjithashtu përçueshmëri të mirë termike, ushqim që nuk ngjit dhe jetëgjatësi. Duke pasur një përbërje të tillë të materialit, nuk do ta keni aspak të vështirë ta pastroni dhe do ta bëni shumë lehtë dhe pa stres, pasi nuk ka mbetur asgjë në grilën e ushqimit që gatuhet në të.

Zgara portative ka një dizajn shumë praktik dhe funksional për të cilin do të ndiheni shumë të kënaqur.

 

GATIME NË SKARE PËR PIKNIK NË NATYRË OSE NË SHTËPI

Falë dizajnit të palosshëm që ka, bëhet lehtësisht e transportueshme dhe mund të merret me vete në rrugë shumë lehtë pa zënë as hapësirë ​​në makinë. Produkti është projektuar me ventilim ajri në të dy skajet e skarës në mënyrë që të kontrolloni lehtësisht ajrin dhe të shpërndani nxehtësinë në mënyrë të barabartë, duke mos lejuar që enët të marrin aromën e tymit që krijohet.

Përgatitni bërxolla derri të pjekur në skarë, mish qengji, qofte dhe çdo gjë tjetër që dëshironi të shijoni në sipërfaqen 41 cm të skarës në diell, në ajër të hapur dhe në dashurinë e njerëzve tuaj të dashur.

 

Zgare Portative Pjekje

E lehtë për tu montuar
Grila paloset dhe merret me vete kudo
Material celik
Pastrohet shume lehtesisht
Ideale per produktet e mishit
Ka nje siperfaqe prej 41 cm
Perfekt per kamping apo mbledhjet me familjen dhe shoqerine ne natyre
Ushqimet nuk humbasin vlerat ushqyese
Permasat : 31x41x57 cm

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Zgare Pjekje FILCASALINGHI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products