Përshkrim

Zgare me qymyr

 

  • Zgarë prej çeliku të kromuar.
  • Punon vetëm në qymyr.
  • Eshte me lartesi te ndryshme (3 nivele).
  • Ze shume pak hapesire ne ambjentin tuaj.
  • Zgara perfshin: rrjeten, pirunin si dhe spatulen.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Zgare me qymyr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products