Përshkrim

Mini zgare portatvie e cila mund te meret kudo me vete.
 
 Me strukture alumini dhe e palosshme.
Mund te gatuani ne zgare produktet e mishit dhe jo vetem.
Ideale per kamping dhe fundjavat tuaja me miqte.
Me permasa 70x31x65 cm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Zgare me qymyr portative”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products