Zhbllokues lavamani

990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K86-143, K86-145

Zhbllokoni lavamanet/WC/ etj me kete super paisje, komode dhe praktike ne perdorim.

Material celik i forte qe deperton ne thellesi per te hequr cdo mbetje.

Mbaron pune ne cast.

Pastrohet lehtesisht.

Blini 1 vetem 990 Leke.

Blini 2 vetem 1,490 Leke.

Be the first to review “Zhbllokues lavamani”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore