Përshkrim

Ky solucion eshte nje perberje shume e forte e cila ben zhperberjen e shume elementeve ne tualet,si floket,letrat higjenike etj

Pasi vendi i bllokur te jete i mbushur me uje,hidhet solucioni tek vrima e shkarkimit dhe lihet aty deri sa te veproje.

Duhet pasur kujdes qe solucioni te mbahet ne vende te sigurta nga femijet dhe rrezet e diellit.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Zhbllokues Universal Tualeti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products