Përshkrim

Zierese perimesh me avull

Marka: Ariete.

Model: 911

Zieresja e avullit Ariete është ideale për avullimin e peshkut, orizit, mishit, vezëve dhe perimeve, duke mbajtur shijen e tyre të pasur dhe intensive dhe duke shmangur humbjen e lëndëve ushqyese, siç janë vitaminat dhe substancat minerale.

Pajisur me 3 kate dhe një orë me kohë 60 minuta, avullore mund të ruhet lehtë dhe është gati për t’u përdorur.

Fuqia 800 W

Kapaciteti 9 L

Tregues i nivelit të dukshëm të ujit

Mbushja e ujit gjatë procesit të avullimit

Projektuar posaçërisht për mish, peshk, perime, vezë dhe oriz.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Zierese perimesh me avull Ariete 911”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products