Zierese vezesh

3,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Gatuani 1-8 vezë në të njëjtën kohë
Shponi vezën në fund të filxhanit të masës
Fikja automatike
Dritë pilot
Butoni i ringrohjes
Funksioni i kohëmatësit dhe sinjalizuesit
Me gotë matëse
500 W

Kodi: K85-122 Kategoritë: , Tag:

Zieni deri në 8 vezë lehtësisht dhe shpejt, ashtu siç dëshironi. Ajo fiket vetë dhe ju njofton kur vezët janë gati, në mënyrë që të mos shqetësoheni. Madhësia e tij kompakte ju lejon ta keni vazhdimisht në stolin tuaj.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Zierese vezesh”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu