Përshkrim

Zieni deri në 8 vezë lehtësisht dhe shpejt, ashtu siç dëshironi. Ajo fiket vetë dhe ju njofton kur vezët janë gati, në mënyrë që të mos shqetësoheni. Madhësia e tij kompakte ju lejon ta keni vazhdimisht në stolin tuaj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Zierese vezesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products