Përshkrim

Ziersja e vezeve ka nje fuqi 210 watts. Mund të vendosni 3 vezë në pajisje në të njëjtën kohë. Trupi i tenxheres së vezëve është prej çeliku inox dhe plastike. Vjen me një kapak transparent dhe një filxhan matës me një gjilpërë shpuese veze.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Zierese vezesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products