Zierese vezesh

2,190 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

  • Gatuani 1-3 vezë në të njëjtën kohë
  • Fikja automatike
  • Dritë pilot
  • Butoni i ringrohjes
  • Me gotë matëse
  • 210 W
Kodi: K85-121 Kategoritë: , Tag:

Ziersja e vezeve ka nje fuqi 210 watts. Mund të vendosni 3 vezë në pajisje në të njëjtën kohë. Trupi i tenxheres së vezëve është prej çeliku inox dhe plastike. Vjen me një kapak transparent dhe një filxhan matës me një gjilpërë shpuese veze.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Zierese vezesh”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu