Përshkrim

Per te levizur ne kohe ngrice, te gjitheve na duhen zinxhire per gomat e makines dhe keto zinxhire jane zgjidhja juaj 😉
Set 8 cope dhe te pershtatshme per  2 gomat e makines.
  •  Nuk krijon dridhje dhe zhurme gjate levizjes
  • Material i teknologjise se larte TPU
  •  Montohet lehtesisht ne cdo  goma sepse  eshte  universal.
  • Mbron gomat e makines tuaj nga gervishjet ose faktor te tjere klimaterik.

https://www.youtube.com/watch?v=EO–WtaQuTQ

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Zinxhire bore 8 cope per gomat e makines”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products