Zorra X-HOSE – 22.5 Metra

1,190 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:kk-71

Sekreti i ketij tubi eshte zgjerimi i brendshem qe mundeson zgjatjen e tij.Zorra X-Hose:

  • E thjeshte per tu mbledhur
  • Nuk ze hapesire
  • Gjatesia e tubit nese zgjatet shkon deri ne 22.5 m

Ju vjen ne ndihmes per cdo pune tuajen.

Lutemi vezhgoni videon dhe shihni sa shume pune ju kryen zorra x-hose.

Be the first to review “Zorra X-HOSE – 22.5 Metra”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Zorra X-HOSE - 30 Metra

Zorra X-HOSE - 22.5 Metra

1,190 L

Add to Cart