Zorre X-HOSE – 30 Metra

1,490 L2,490 L (-40%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:kk-71

Sekreti i ketij tubi eshte zgjerimi i brendshem qe mundeson zgjatjen e tij.Zorra X-Hose:

  • E thjeshte per tu mbledhur
  • Nuk ze hapesire
  • Gjatesia e tubit nese zgjatet shkon deri ne 30 m

Ju vjen ne ndihmes per cdo pune tuajen.

Lutemi vezhgoni videon dhe shihni sa shume funksione qe kryen zorra x-hose.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Zorre X-HOSE – 30 Metra”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

1,490 L2,490 L (-40%)

Shto në Kasë