Përshkrim

Pothuajse kurrë nuk përkulet, përdredhen apo ngatërrohen.

Zgjerohet deri në 3 herë gjatësia e tij origjinale.

Tkurret automatikisht në sekonda.

Bërë nga ndërtimi super i fortë dhe ultra i qëndrueshëm me dy shtresa.

Magic Hose e përmirësuar tani është bërë nga materiali më i fortë për forcë dhe jetëgjatësi më të mirë.

Duke parandaluar ruajtjen e çrregullt, XHose tkurret në një madhësi tepër të vogël që ruhet mirë.

Pajisjet universale janë të pajtueshme me të gjitha rubinetat standarde dhe shtojcat e zorrës.

Lidhni dy ose më shumë zorrë së bashku për gjatësi shtesë.

 

Informacion shtesë

Gjatesia

15m, 22.5m, 30m

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Zorrë Magic Hose”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products