Përshkrim

Aparat per Drejtimin e Gishtit | Gishti i madh i kembes & Deformimi i tij!

Aparat drejtues per gishtin e madh te kembes eshte projektuar nga nje kirurg ortoped dhe rekomandohet si nje alternative e vlefshme per te drejtuar gishtin e madh te kembes ne gjendjen e tij natyrale. Eshte i rehatshem, i sigurt dhe efektiv ne perdorim.

Ky produkt profesional i kujdesit shendetesor ndihmon per te ripozicionuar butesisht cdo devijim te gishtit te madh te kembes dhe qetesuar nga dhimbjet shqetesuese gjate kohes qe ju perpiqeni te pushoni. Rigjeneron butesisht tendinat e ngushta dhe muskujt e gitshtit te madh ne menyre qe te siguroje drejtimin e tij ne pozicionin natyral dhe me sa me pak dhimbje.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Aparat per Drejtimin e Gishtit te madh te kembes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products