123Products found
View
ImageNameSummaryPriceBuy
"Mbeshtetes Shpine Back Pain"

Kodi; KK-242

990 L2,990 L
"Pest Peject Pro"

Kodi: k86-158

990 L
Aloe Vera 120 mL

Kodi: F – 460

2,700 L
Aloe- spray me efekt menteje për këmbët dhe shputat, freskues

Kodi:K66-18

990 L
Aparat Degjimi F-135

Kodi:kk-10

1,990 L4,000 L
Aparat kunder gerrhitjes

Kodi: K203-23

890 L
Aparat Tensioni Dixhital

Kodi: K86-72

2,590 L4,000 L
Aparat tensioni elektronik2,490 L4,490 L
Bastuni Get Up & Go Cane

Kodi:KK-185

2,900 L4,000 L
Çaj për shtimin e qumshtit të gjirit

Kodi: K117-33

1,990 L
Corape me zinxhire Zip Socks 1+1 FALAS

Kodi: kk-151

1,490 L2,990 L
Deodorant për këmbët dhe këpucët, me vajra esencial të Mentes dhe pemës se cajit

Kodi: K66-11

990 L
Deodorant për këmbët me Aloe, kundër djersitjes

Kodi:K66-16

990 L
Deodorant për këmbët me Livando për pastrim, zbutje dhe freski

Kodi:K66-7

990 L
Deokrem- Deodorant krem dhe balsam për këmbët, kundër djersitjes

Kodi:K66-12

990 L
Furce dhembesh elektrike AEG EZ 5623

Kodi:K2-49

2,700 L
Gjysem sholle ortopedike

Kodi:K203-17

990 L
Gjysem sholle ortopedike silikoni

Kodi: Gj – 189

1,090 L
Gurë special poroz skrub për këmbët - për kallot

Kodi:K66-3

990 L
Hair Building Fibra për plotësimin e flokëve të humbura

Kodi: K117-14

1,990 L2,490 L
Jastek memori me ftohje Coolpillow Rest Form

Kodi: Kk-191

3,990 L
Kafe jeshile per dobesim

Kodi: K117-31

2,490 L
Korse dobesimi (Brez)

Kodi: kk-157

 

990 L
Kosmodisk per gjurin

Kodi:  kk-275

1,290 L
Kostum dobesimi Strece + Kanatjere

Kodi: kk-62

990 L1,990 L
Krem balsam për këmbë të thata - me livando

Kodi:K66-6

1,290 L
Krem dobesues me kafe,Skin Doctor

Kodi: K117-46

1,990 L
Krem hidratues për këmbët me vaj Jojoba - lëkurë e thatë

Kodi:K66-5

1,290 L
Krem i përqëndruar për këmbët Foot-repair, lëkurë e thatë

Kodi:K66-14

990 L
Krem intensiv për këmbët me acid salicilik kundër kallove

Kodi:K66-17

990 L
Krem pastrues i shtresave të lëkurës të këmbëve me kajsi

Kodi:K66-15

990 L
Krem per eliminimin e kapilarëve me geshtenjen e eger 

K117-35

2,490 L
Krem per reomatizem

Kodi; K108-1

6,500 L
Krem per thonje Nail Repair

Kodi: K117-42

2,490 L
Krem per zmadhimin e gjoksit 'Bust Enlarger'

Kodi: k203-10

2,990 L
Krem S.O.S per thembera te plasaritura, kunder kallave.

Kodi:K66-1

990 L
Krem talk për këmbët me aromë Mente, kundër djersitjes së këmbëve

Kodi:K66-13

990 L
Krem talk për këmbët me aromë Mente, kundër djersitjes së këmbëve

Kodi:K66-13

990 L
Larës delikat për femra me qumësht pambuku dhe Kolagjen bimor

Kodi: K66-22

990 L
Larës për këmbët me Aloe

Kodi:K66-19

990 L
Larës për këmbët, freskues

Kodi:K66-2

1,290 L
Lehtesues dhimbjesh Be Active

Kodi: kk-132

990 L2,900 L
Maske kirurgjikale me 3 shtresa - 50 cope1,100 L
Maske per fytyren me mukus kermilli

Kodi: F – 403

1,200 L
Mbeshtetes shpine "Power Magnetic"Posture Sport1,590 L
Mbeshtetes shpine BackDisc

Kodi:K81-37

1,990 L
Mbeshtetes shpine Copper fit

Kodi: F-566

990 L1,990 L
Mjalte Al Juzoor Honey per lenien e cigares

Kodi: K117-34

2,990 L
Mjalte per dobesim Slim D+

Kodi: K117-8

2,490 L
Mjalte per shtimin ne peshe Power D+

Kodi: K117-3

2,490 L
Mjalte Smokers D+ per lenien e cigares

Kodi: k117-43

2,490 L
Oximeter per matjen e pulsit

Kodi: K251-1

2,190 L3,990 L
Paisje per korrektimin e hundes Nose Up

Kodi: K81-55

1,290 L
Pajisje dentare

Kodi: k233-4

990 L
Pajisje dentare Berlong

Kodi: k39-141

1,990 L
Pajisje per pastrimin e vesheve WaxVac

Kodi: K81-90

1,490 L
Past per dhembet Coco Fresh Paste

Kodi: k117-17

1,490 L
Paste dhembesh per duhanpires

Kodi: K203-22

690 L
Pastrues dhe zbutës per themberat

Kodi:K66-8

3,890 L
Pastrues veshi

Kodi:K09-69

1,490 L
Pluhur zbardhues per dhembet

Kodi: F-610

990 L
Qafore me Ngrohje Magnetike per dhimbjet e qafes

Kodi: K86-144

990 L
Qumesht Blete pa Gluten

Kodi: F – 329

3,990 L
Qumesht Gomarice

Kodi: K70-1

2,200 L
Set mjalte nga nektari i pemes se Sidrit dhe vaj susami

Kodi: F- 398

2,900 L
Set per larjen e dhembeve

Kodi: K203-21

790 L
Sholle me shtrese xheli

Kodi:K203-18

990 L
Sholle ortopedike silikoni

Kodi: Gj – 187

1,490 L
Silikon per drejtimin e gishtave te kembeve 2 cope

Kodi:K203-19

790 L
Skrub për këmbët me sheqer dhe Aloe - veçanërisht për kallot

Kodi:K66-4

990 L
Spray për këmbët 'Fungi Spray'

Kodi: K104-1

900 L
Strece dobesimi990 L1,490 L
Suplement primium

Kodi :F – 495

2,500 L
Suplimente BCAA Micron 210 Caps

Kodi: k47-9

3,590 L
Suplimente Superior BCAA+B6

Kodi: k47-8

3,490 L
Suplimente 100% Glutamine

Kodi: k47-10

3,090 L
Suplimente CLA 2000

Kodi: k47-11

2,790 L
Suplimente La Carnitine 1000mg

Kodi: k47-17

3,190 L
Suplimente Mega Rasp (Fatburner) 90 Tablets

Kodi: k47-12

4,090 L
Suplimente No Rebirth 270 gram

Kodi: k47-13

4,090 L
Suplimente No.4 AAKG

Kodi: k47-14

2,790 L
Suplimente Stanabol X

Kodi: k47-15

3,990 L
Suplimente Superior Mass Professional 1000g

Kodi: k47-5

2,690 L
Suplimente Superior Mass Professional 4540g

Kodi: k47-6

7,790 L
Suplimente Superior Whey 1500g

Kodi: k47-3

4,790 L
Suplimente Superior Whey Core 2270g

Kodi: k47-4

6,890 L
Suplimente Superior Whey Core 908g

Kodi: k47-2

3,990 L
Suplimente Tribulus TESTO 2500, 120 tablets

Kodi: k47-16

3,190 L
Suplimente W.M.B AMINO 6300

Kodi: k47-7

4,690 L
Syze Optike Universale | One power Readers

Kodi: K81-96

1,090 L
Syze te rregullueshme Dial Vision

Kodi:KK-187

990 L5,490 L
Ujë Pishe për Diabetiket

Kodi: K117-32

2,490 L
Vaj Akzer per strijat

Kodi: k117-30

2,490 L
Vaj hudher

Kodi: F – 486

2,200 L
Vaj i arres se kokosit

Kodi: k117-6

990 L
Vaj i arres se kokosit 500 ml

Kodi: K117-45

1,990 L
Vaj i fares se lirit

Kodi:  F-454

700 L
Vaj i fares se zeze

Kodi: K193-1

1,990 L
Vaj i karrotes1,190 L
Vaj i Lule Katamit

Kodi: K61-6

1,390 L
Vaj i Rozmarines1,190 L
Vaj per varice Vena Cure

Kodi: K117-23

1,990 L
Vaj rrushi

Kodi F – 487

2,200 L
Vaj rrushi

Kodi :F – 487

1,790 L
Vaj sherebele

Kodi : F – 488

1,790 L
Vaj xhinxher

Kodi: F – 485

1,990 L
Vaji arres

Kodi: K61-7

1,590 L
Vaji i Arres1,190 L
Vaji i Bajames

Kodi:K61-14

1,790 L
Vaji i farës se kungullit

Kodi  F – 461

2,400 L
Vaji i linit

Kodi: F- 387

1,790 L
Vaji i Lulediellit

Kodi:K61-7

1,590 L
Vaji i Sheges

Kodi:K61-13

2,690 L
Vaji i Zafaranit1,190 L
Vaji lajthise 100 ml

Kodi:K61-8

1,990 L
Zbardhues dhembesh "Miracle Teeth"

Kodi: k86-185

990 L
Zbardhues per dhembet '' 20 minute dental white"

Kodi; K151-31

1,990 L
Zbardhues per dhembet '' Whitelight"

Kodi; KK-68

1,490 L1,990 L
Zbardhues per dhembet 'Carboni Coco'

Kodi: K117-9

1,590 L
Zbardhues per dhembet Oroshine

Kodi: K120-1

2,590 L

Menu