Përshkrim

Nëse dëshironi të luani një rol aktiv në monitorimin e shëndetit tuaj, përdorni një komplet profesional të presionit të gjakut për të monitoruar presionin tuaj të gjakut, ashtu si mjeku juaj.
Ky sphygmomanometër me cilësi të lartë dhe me peshë të lehtë vjen me një rrip krahu dhe një stetoskop, si dhe një llambë të mbushur me dorë. Kjo do të thotë që nuk duhet të shqetësoheni për kontrollin e sasisë së presionit të ajrit që hyn në manshetë.
Një llambë e fryrë e operuar me dorë do të thotë që nuk duhet të shqetësoheni për kontrollin e sasisë së presionit të ajrit që hyn në manshetë.
cilësi profesionale.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Aparat Tensioni Aneroid me Stetoskop”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products