Aparat tensioni elektronik

2,490 L4,490 L (-45%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

15 in stock

Kodi: K208-15 Kategoritë: , Etiketa: ,
Mates i presionit te gjakut dhe monitorues automatik dixhital
Monitorim i shpejte i cili mund te identifikoje presionin sistolik,diastotik gjithashtu dhe rrahjet e zemres
Ekrani i pajisur me LED me shifra te medha
I domosdoshem per tu pasur ne shtepite tuaja dhe mund te perdoret per te gjithe indivitet
Ekrani i thjeshte i lexueshem LCD permban shifra ekstra te medha qe tregojne informacionin e duhur per matjet qe ju do te kryeni. Nje pajisje mjaft e lehte per tu perdorur nga te gjithe individet. Kujdesi per shendetin tuaj duhet te jete nje kulture e cila duhet te ndiqet vazhdimisht.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Aparat tensioni elektronik”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Aparat tensioni elektronik

Aparat tensioni elektronik

2,490 L4,490 L (-45%)

Shto në Kasë