Përshkrim

Mates i presionit te gjakut dhe monitorues automatik dixhital
Monitorim i shpejte i cili mund te identifikoje presionin sistolik,diastotik gjithashtu dhe rrahjet e zemres
Ekrani i pajisur me LED me shifra te medha
I domosdoshem per tu pasur ne shtepite tuaja dhe mund te perdoret per te gjithe indivitet
Ekrani i thjeshte i lexueshem LCD permban shifra ekstra te medha qe tregojne informacionin e duhur per matjet qe ju do te kryeni. Nje pajisje mjaft e lehte per tu perdorur nga te gjithe individet. Kujdesi per shendetin tuaj duhet te jete nje kulture e cila duhet te ndiqet vazhdimisht.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Aparat tensioni elektronik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products