Description

Ju prezantojme shoqeruesin me te mire te gjysherve, bastunin “Besnik” me te cilin ata mund te ecin ne terrene te veshtira, ne pjerresi, neper shkalle dhe kudo!

Bastuni “Trusty Cane” qendron vete ne kembe fale dizajnit me tre mbeshtetese.
I pajisur me ndricues per te levizur pa probleme edhe ne erresire.
Perdoret gjeresisht per te hyre ose dale nga kabina e dushit, per tu ulur ose ngritur, per te ngjitur shkallet etj.

Mund te paloset lehtesisht.
Materiali: metal dhe doreze plastike rezistente.
Gjatesia: 36 inch.

0.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Mirela

  Dua te me sillni nje bastun trusty cane si ne foto

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • shoppadmin

   Pershendetje, patjeter, per te bere porosi ju lutem lini te dhenat tuaja emer mbiemer numer telefoni dhe adresen e plote.

   Helpful (0) Unhelpful (0)
     Damiano 4.63 (8 Reviews)
     • Store Name: smart-shoppingtv
     • Address:
     Visit Store
     More Products