Përshkrim

Ju prezantojme shoqeruesin me te mire te gjysherve, bastunin “Besnik” me te cilin ata mund te ecin ne terrene te veshtira, ne pjerresi, neper shkalle dhe kudo!

Bastuni “Trusty Cane” qendron vete ne kembe fale dizajnit me tre mbeshtetese.
I pajisur me ndricues per te levizur pa probleme edhe ne erresire.
Perdoret gjeresisht per te hyre ose dale nga kabina e dushit, per tu ulur ose ngritur, per te ngjitur shkallet etj.

Mund te paloset lehtesisht.
Materiali: metal dhe doreze plastike rezistente.
Gjatesia: 36 inch.

0.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Mirela

  Dua te me sillni nje bastun trusty cane si ne foto

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • shoppadmin

   Pershendetje, patjeter, per te bere porosi ju lutem lini te dhenat tuaja emer mbiemer numer telefoni dhe adresen e plote.

   Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products