10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Bluze dobesimi me efekt sauna

1,490 L1,690 L (-12%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:K81-65

Bluze dobesimi me efekt sauna

Mbulesa e brendshme është një shtresë argjendi i papërshkueshëm nga era, tharje e shpejtë dhe mirëmban temperaturën e trupit.

Veshje e brendshme e argjendit: izolon efektivisht temperaturën e jashtme, rrit dhe ruan temperaturën e trupit në një kohë të shkurtër, rrit djersën dhe nxit shkarkimin e djersës.

Djeg dhjamin më shpejt sesa cdo bluze tjeter.

Mund të ofrojë mbështetje për belin tuaj, të përmirësojë qëndrimin tuaj dhe të përmirësojë stërvitjen e belit.

Bluza ka një efekt të mirë në humbjen e peshës dhe palestër.

Bluza mund të mbulojë shumicën e pjesëve të trupit përveç gjoksit.

Në të njëjtën kohë forconi mbështetjen e belit dhe ushtrimet e barkut.

Lahet lehtë, tharje të shpejtë, i papërshkueshëm nga era.

Be the first to review “Bluze dobesimi me efekt sauna”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Bluze dobesimi me efekt sauna

1,490 L1,690 L (-12%)

Add to Cart