Përshkrim

Bluze dobesimi me efekt sauna

Mbulesa e brendshme është një shtresë argjendi i papërshkueshëm nga era, tharje e shpejtë dhe mirëmban temperaturën e trupit.

Veshje e brendshme e argjendit: izolon efektivisht temperaturën e jashtme, rrit dhe ruan temperaturën e trupit në një kohë të shkurtër, rrit djersën dhe nxit shkarkimin e djersës.

Djeg dhjamin më shpejt sesa cdo bluze tjeter.

Mund të ofrojë mbështetje për belin tuaj, të përmirësojë qëndrimin tuaj dhe të përmirësojë stërvitjen e belit.

Bluza ka një efekt të mirë në humbjen e peshës dhe palestër.

Bluza mund të mbulojë shumicën e pjesëve të trupit përveç gjoksit.

Në të njëjtën kohë forconi mbështetjen e belit dhe ushtrimet e barkut.

Lahet lehtë, tharje të shpejtë, i papërshkueshëm nga era.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Bluze dobesimi me efekt sauna”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products