31Products found
View
ImageNameSummaryPriceBuy
Bluze dobesimi me efekt sauna

Kodi:K81-65

1,490 L1,690 L
Brez dobesimi per meshkuj

Kodi:K81-68

1,190 L
Kafe jeshile per dobesim

Kodi: K117-31

2,490 L
Kanatjere dobesimi me zinxhir

Kodi:K203-16

1,490 L
Kanatjere dobesimi sweat shaper

Kodi: k86-122

1,490 L
Kanatjere Slimming Lift per meshkuj

Kodi:kk-21

690 L1,500 L
Korse ''Abdomen Waistband" 2 Cope 790

Kodi: KK-73

450 L2,200 L
Korse dobesimi (Brez)

Kodi: kk-157

 

990 L
Korse Genie Slim Panties 360 2 cope 790 Leke

Kodi: kk-243

450 L3,000 L
Korse Stovepipe Pants

Kodi: KK-244

450 L3,000 L
Korse trupore Slim and Lift Supreme1,490 L
Kostum dobesimi Strece + Kanatjere

Kodi: kk-62

990 L1,990 L
Kostum dobesimi Strece + Korse dhe Kanatjere

Kodi:kk-169

2,490 L
Kostum Sauna per Meshkuj dhe Femra

Kodi:K151-3

2,490 L
Krem dobesues me kafe,Skin Doctor

Kodi: K117-46

1,990 L
Masazhues me 5-koka ‘Relax And Tone’ Professional

Kodi: kk-130

1,990 L2,900 L
Mjalte per dobesim Slim D+

Kodi: K117-8

2,490 L
Mjalte per shtimin ne peshe Power D+

Kodi: K117-3

2,490 L
Qumesht Gomarice

Kodi: K70-1

2,200 L
Set dobesimi dhe anticelulit krem + sapun me spec djeges

Kodi: F- 385

2,190 L
Strece dobesimi990 L1,490 L
Suplimente BCAA Micron 210 Caps

Kodi: k47-9

3,590 L
Suplimente Superior BCAA+B6

Kodi: k47-8

3,490 L
Suplimente CLA 2000

Kodi: k47-11

2,790 L
Suplimente W.M.B AMINO 6300

Kodi: k47-7

4,690 L
V-Shape Trainer - Reduktues i perimetrit te belit

Kodi: kk-137

2,490 L3,490 L
Veshje me efekt sauna Unisex

Kodi: KK-156

1,190 L1,990 L
Vibro Sauna Shape - Me 2 motor vibrimi dhe nxehtesie

Kodi: kk-125

10,000 L
Vibroaction - Produkt Dobesimi1,990 L3,990 L

Menu