Përshkrim

Brez dobesimi per meshkuj

Dobesohuni duke e mbajtur veshur ne palester, vrap dhe kur qendroni ne shtepi.

Produkt efektiv për heqjen e yndyrës.

Lahet ne lavatrice.

Ndihmon për të djegur kalorite.

Merrni rezultatet e menjëhershme pas përdorimit të tij

Rripi ju ndihmon ne humbjen e peshës duke ruajtur nxehtesine e trupit dhe duke stimuluar humbjen djersitjen gjatë stërvitjes.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Brez dobesimi per meshkuj”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products