Description

Brez dobesimi per meshkuj

Dobesohuni duke e mbajtur veshur ne palester, vrap dhe kur qendroni ne shtepi.

Produkt efektiv për heqjen e yndyrës.

Lahet ne lavatrice.

Ndihmon për të djegur kalorite.

Merrni rezultatet e menjëhershme pas përdorimit të tij

Rripi ju ndihmon ne humbjen e peshës duke ruajtur nxehtesine e trupit dhe duke stimuluar humbjen djersitjen gjatë stërvitjes.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Brez dobesimi per meshkuj”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Damiano 4.63 (8 Reviews)
  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Address:
Visit Store
More Products