Përshkrim

 

Produkti ka dhe ngrohje, suporton jastek por mbi te gjitha 9 pika te ndryshme me intensitet manualisht te gradueshem.
3 opsione masazhi te ndryshme me telekomande.
Materiali i bute dhe komode, praktik per tu levizur dhe pershtatur pothuajse kudo dhe mund te behet i juaji

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Dyshek 2ne1 masazhator dhe ngrohese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products