Përshkrim

Kujdesuni per higjenen e gojes suaj fal furces elektrike per dhembe.

Kokat e furces kane dy lloje drejtimesh per nje larje xhentile dhe efektive te dhembeve tuaj.

Ju ndihmon ne eleminimin e njollave dhe zverdhjes se dhembeve.

Aksesoret: furca te zevendesueshme-4 koka te rrotullueshme

Mund te karikohet

Fuqia pajisjes: 220-240 V, 50 Hz

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Furce dhembesh elektrike AEG EZ 5623”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products