Përshkrim

Permison qarkullimin e gjakut ne qafe dhe shpatull.
Relakson muskujt dhe lehtesoje lodhjen.
Me një dizajn ergonomik në formë U-je, nuk është vetëm një jastëk masazhi, por edhe një jastëk i mirë udhëtimi
Pëlhura super e butë, prej kadifeje dhe shkuma memorike ofrojnë edhe më shumë rehati
Per ta ndezur shtypet 3sec butoni i ndezjes.
Ky jastëk masazhi mund të përdoret në zyrë, bibliotekë, tren, makinë ose aeroplan.
Me motor vibrimi me precizion të integruar, fushë magnetike të qëndrueshme dhe lëvizje bakri të pastër

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Jastëk Masazhues për qafen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products