Përshkrim

Jastek masazhues me 6 boshte rrotulluese.
Ofron ndjenjen e relaksimit dhe qetesise maksimale fale dizajnit qe ka.
Paisja me 6 koka masazhuese 3D te nxehta te cilat depërtojnë thellë në shtresat e muskujve dhe shpines duke larguar dhimbjet, qetëson muskujt e qafës, shpatullave, dhe eliminon tensionin dhe stresin.
Vlera e shtuar e ketij produkti eshte opsioni i nxehtesise qe stimulon qarkullimin e gjakut, deteksifikimin e sistemit limfatik si dhe maksimizon relaksin tuaj.

Qetesoni qafen, shpinen, muskujt e kembeve apo dhe te krahave kudo qe jeni si ne shtepi, zyre apo dhe ne makine.
Fuqia: 30Watt.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Jastik Masazhues me 6 boshte”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products