Jastik Masazhues me 6 boshte

2,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:

Jastek masazhues me 6 boshte rrotulluese.
Ofron ndjenjen e relaksimit dhe qetesise maksimale fale dizajnit qe ka.
Paisja me 6 koka masazhuese 3D te nxehta te cilat depërtojnë thellë në shtresat e muskujve dhe shpines duke larguar dhimbjet, qetëson muskujt e qafës, shpatullave, dhe eliminon tensionin dhe stresin.
Vlera e shtuar e ketij produkti eshte opsioni i nxehtesise qe stimulon qarkullimin e gjakut, deteksifikimin e sistemit limfatik si dhe maksimizon relaksin tuaj.

Qetesoni qafen, shpinen, muskujt e kembeve apo dhe te krahave kudo qe jeni si ne shtepi, zyre apo dhe ne makine.
Fuqia: 30Watt.

Be the first to review “Jastik Masazhues me 6 boshte”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Jastik Masazhues me 6 boshte

2,990 L

Add to Cart