Kanatjere dobesimi sweat shaper

990 L1,490 L (-34%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Kodi: k86-122

Humbisni peshë pa u munduar me ushtrime të rënda fizike

Kanatjere dobesimi me teknologji Nanoflex ju ndihmon të: humbisni peshë, ju ndihmon në hollimin e  barkut duke rritur temperaturën e trupit.

Humbisni peshe 4 here me shpejt kur jeni duke ecur apo duke kryer ushtrime te ndryshme fizike në krahasim me veshjet e tjera.

Teknologjia Nanoflex rrit temperaturën e trupit dhe ju ndihmon të djerësisni sa më shumë gjatë kohës që jeni duke u stërvitur, ecur, vrapuar etj

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kanatjere dobesimi sweat shaper”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Kanatjere dobesimi sweat shaper

990 L1,490 L (-34%)

Shto në Kasë