Kanatjere Slimming Lift per meshkuj

690 L1,500 L (-54%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:kk-21

Veshjet per hollimit e trupit të meshkujve. 

Kanatjere Slimming Lift do t’ju reduktoje masen trupore qe mund te veshni cdo gje qe deshironi dhe te dukeni me bukur.

Visheni poshte rrobave dhe barku juaj do te zhduket.

Ju do të ndiheni rehat dhe të sigurt, dhe vishni rrobat qe aq shume i deshironi. 

Korseja mbledh trupin dhe ben qendrimin drejt te shpines.

Average Rating

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

  1. 01

    by Roland

    Ta provojm dhe kte lloj kanatiere

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Kanatjere Slimming Lift per meshkuj

690 L1,500 L (-54%)

Add to Cart