Përshkrim

Veshjet per hollimit e trupit të meshkujve. 

Kanatjere Slimming Lift do t’ju reduktoje masen trupore qe mund te veshni cdo gje qe deshironi dhe te dukeni me bukur.

Visheni poshte rrobave dhe barku juaj do te zhduket.

Ju do të ndiheni rehat dhe të sigurt, dhe vishni rrobat qe aq shume i deshironi. 

Korseja mbledh trupin dhe ben qendrimin drejt te shpines.

5.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

  1. Roland

    Ta provojm dhe kte lloj kanatiere

    Helpful (0) Unhelpful (0)
          More Products