Korse Genie Slim Panties 360 2 cope 790 Leke

450 L3,000 L (-85%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: kk-243

Humbisni peshe pa u munduar me ushtrime te renda fizike! Korse Genie Slim Panties ju ofron komoditetin dhe lirine e te brendshmeve normale. Dobeson dhe rimodelon belin, gjithashtu i jep dhe forme te pasmeve.

Mund ta vishni cdo dite.
Korse e cila nuk do te jete nje ndjenje bezdie kur ta mbani veshur.
Teper e rehatshme dhe ju mban te thate ndryshe nga korset e tjera te cilat mbajne lageshtiren.

Kane nje panel kompresimi 360grade ekstra te gjere dhe te larte.

Ndertuar me permbajtje silikoni gje qe nuk i lejon te rreshkasin.

Te pershtatshme per tu perdorur cdo dite.

Mbulojne pjeset me te veshtira te barkut dhe ju bejne te dukeni me bark te sheshte dhe elegante.

Per me shume rezultate te dukshme sugjerojme ta vishni kur jeni ne levizje ose beni ushtrime.

Materiali 90% Najlon dhe 10% Material Elastik.
Mbulon te gjithe belin dhe barkun.
Pa zinxhira apo grepa shqetesues
Material fleksibel e cila ju mban te fresket dhe te thate.
Mund te lahen ne lavatrice ose me dore.

Be the first to review “Korse Genie Slim Panties 360 2 cope 790 Leke”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Korse Genie Slim Panties 360

Korse Genie Slim Panties 360 2 cope 790 Leke

450 L3,000 L (-85%)

Add to Cart