Përshkrim

Kosmodisk per gjurin.

Eshte elastike dhe siguron mbeshtetje per gjurin.

Ideale per sporte te tilla si bicikleta, futboll, alpinizem, tenis dhe shumë të tjerë.

Siguron nje ozalim te mire, ruan nxehtesine dhe rrit qarkulliim e gjakut.

Material elastik, gome dhe najlon.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kosmodisk per gjurin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products